خرید فالوور

نحوه ایجاد پست های زیبای چرخ فلک اینستاگرام (الگوهای رایگان)

پست چرخ و فلک اینستاگرام یکی از جذاب ترین قالب ها در حال حاضر در شبکه های اجتماعی است.

تیم رسانه های اجتماعی خود Hootsuite دریافتند که به طور متوسط ​​، پست های چرخ فلک آنها ۱٫۴ برابر بیشتر و ۳٫۱ برابر بیشتر از پست های عادی در اینستاگرام دسترسی دارند.

به نظر می رسد مقاومت در برابر وسوسه کشیدن به سمت چپ دشوار است – به ویژه هنگامی که یک اسلاید پوشش متقاعد کننده وجود دارد. به پیروان خود این فرصت را بدهید تا از چرخاندن در حرکت متوقف شده و با پست های چرخ فلک متوقف کننده انگشت شست ، شروع به چرخش سریع کنند.

پست چرخ و فلک اینستاگرام چیست؟

چرخ فلک اینستاگرام پستی است که دارای چندین عکس یا فیلم است که با کشیدن انگشت یا کلیک به سمت چپ قابل مشاهده است. حداکثر ۱۰ تصویر یا فیلم را می توان به عنوان یک پست در خوراک اضافه و به اشتراک گذاشت.

دقیقاً مانند هر پست Instagram دیگر ، می توانید بر روی هر تصویر در چرخ و فلک خود عنوان ، متن alt-image ، برچسب جغرافیایی و برچسب های حساب و محصول را قرار دهید. افراد می توانند مانند سایر موارد پست چرخ فلک شما را لایک کنند ، نظر دهند و به اشتراک بگذارند.

وقتی چرخ فلک منتشر می شود ، یک نماد کوچک در گوشه بالا سمت راست ظاهر می شود. همانطور که شخصی به تصویر دوم می پرد ، نماد با یک شمارنده جایگزین می شود که تعداد فریم ها را نشان می دهد. نقاط کوچکی نیز در پایین پست ظاهر می شود تا پیشرفت را از چرخ فلک نشان دهد.

چرا چرخ و فلک اینستاگرام انتخاب کنید؟ با استفاده از اسپردهای دو لغزان ، کلوزآپ ها و عکس های از زوایای مختلف ، “درمان مجله” را به مارک خود بدهید. دستورالعمل های راهنمای گام به گام را ارائه دهید یا اطلاعات را تجزیه کنید. یک فریب درست کنید و یک سورپرایز یا قبل و بعد را رونمایی کنید. یا از قالب برای انتقال مقیاس استفاده کنید.

اندازه و الزامات چرخ فلک اینستاگرام

تقریباً مانند یک پست معمولی ، چرخ و فلک اینستاگرام می تواند در قالب های مربع ، منظره و پرتره منتشر شود.

اما به خاطر داشته باشید که همه پست ها باید یکنواخت باشند. هر شکلی که برای اولین اسلاید انتخاب کنید ، برای بقیه فریم ها نیز اعمال می شود.

اندازه چرخ و فلک اینستاگرام :

  • چشم انداز: ۱۰۸۰ ۵۶ ۵۶۶ پیکسل
  • پرتره: ۱۰۸۰ ۱۳ ۱۳۵۰ پیکسل
  • مربع: ۱۰۸۰ ۱۰ ۱۰۸۰ پیکسل
  • نسبت ابعاد: چشم انداز (۱٫۹۱: ۱) ، مربع (۱: ۱) ، عمودی (۴: ۵)
  • اندازه تصویر پیشنهادی: عرض ۱۰۸۰ پیکسل ، ارتفاع بین ۵۶۶ تا ۱۳۵۰ پیکسل (بسته به عمودی یا پرتره بودن تصویر)

مشخصات چرخ فلک ویدیویی اینستاگرام :

  • طول: ۳ تا ۶۰ ثانیه
  • قالب های پیشنهادی شامل .MP4 و .MOV می باشد
  • نسبت ابعاد: چشم انداز (۱٫۹۱: ۱) ، مربع (۱: ۱) ، عمودی (۴: ۵)
  • حداکثر حجم فیلم: ۴ گیگابایت

از ارسال ترکیبی از فیلم ها و تصاویر نترسید.

نیازهای به روز اندازه تصویر رسانه های اجتماعی را در اینجا پیدا کنید .

نحوه ایجاد پست چرخ و فلک اینستاگرام

وقتی صحبت از ایجاد پست چرخ و فلک اینستاگرام می شود ، بهتر است این کار را با یک مفهوم شروع کنید. به جای پست استاندارد ، پست کلاژ ، ویدیو یا استوری اینستاگرام ، تعیین کنید که چرا چرخ و فلک مناسب ترین محتوای شما است .

با پاسخ دادن به این س likelyال ، احتمالاً نوع محتوایی را که قصد استفاده از آن را دارید درک خوبی خواهید داشت. برای تهیه ایده در مورد چارچوب فریم مورد نیاز ، یک صفحه داستان را ترسیم کنید. تصمیم بگیرید که چرخ فلک شما از یک تصویر به تصویر دیگر می پرد یا یک اثر پانوراما مداوم دارد.

در اینجا نحوه ایجاد یک پست چرخ فلک در اینستاگرام آمده است:

۱٫ تمام عکسهای مربوطه را به کتابخانه عکس خود اضافه کنید.

۲٫ برنامه Instagram را باز کرده و از نوار پیمایش روی نماد + کلیک کنید .

۳٫ روی نماد مربع لایه ای درست در زیر پیش نمایش پست ضربه بزنید.

۴- حداکثر ۱۰ عکس و / یا فیلم را از کتابخانه عکس خود انتخاب کنید. ترتیب انتخاب پرونده های رسانه ای ترتیب چیدمان آنها در چرخ فلک شما است.

۵٫ روی Next در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید .

۶٫ با ضربه زدن روی نماد با دو دایره همپوشانی ، فیلترها را روی همه تصاویر / فیلمهای خود اعمال کنید یا هر یک را جداگانه ویرایش کنید. بعد از اتمام ویرایش ها ، روی Next ضربه بزنید .

۷٫ عنوان ، برچسب جغرافیایی ، برچسب حساب و هشتگ خود را اضافه کنید.

۸- روی اشتراک گذاری ضربه بزنید .

نکته : قبل از انتشار ، اطمینان حاصل کنید که همه فریم های شما به ترتیب صحیح هستند. پس از اشتراک گذاری ، نمی توانید اسلایدها را دوباره مرتب یا حذف کنید.

قالب چرخ و فلک اینستاگرام

می خواهید چرخ فلک های خود را فراتر از “ده عکس از همان تعطیلات” ببرید؟ با سفارشی سازی یکی از پنج قالب چرخ فلک اینستاگرام رایگان و حرفه ای در Canva شروع کنید.

۱٫ با کلیک روی پیوند زیر به الگوها دسترسی پیدا کنید:

۲٫ در بالا اولین صفحه ای است که با باز کردن URL الگو مشاهده خواهید کرد. روی استفاده از الگو کلیک کنید

۳٫ این صفحه باز می شود. همه الگوها نشان داده شده اند. یکی را انتخاب کن.

۴٫ شما می توانید در هر عکس را با کلیک کردن مبادله ارسال در منوی کناری و کلیک کردن یک تصویر یا ویدئو و انتخاب هر تصویر که می خواهید را از دستگاه شما. پس از بارگذاری تصویر ، فقط از منو در کادر مورد نظر برای کشیدن و کشیدن تصویر کلیک کنید.

۵- کادرهای متنی را با انتخاب متن و جایگذاری در نسخه جدید مورد نظر خود در پست خود تغییر دهید. با استفاده از حلقه های گوشه جعبه متن. می توانید جعبه را در صورت لزوم بلندتر یا کوتاهتر کنید. گزینه های رنگ متن ، زیرخط ، گزینه های قلم ، گزینه های اندازه ، هم ترازی قلم و فاصله خط در بالا هنگام انتخاب جعبه متن ظاهر می شوند. در این تصویر صفحه برجسته شده است که می توانید رنگ متن را تغییر دهید.

۶٫ در بالا انتخاب شده جایی است که می توانید اندازه قلم را تغییر دهید .

۸- اگر روی پس زمینه الگو کلیک کنید ، می توانید با کلیک روی مربع رنگی کنار متحرک در منوی بالا ، رنگ پس زمینه را تغییر دهید و نمونه های رنگی در منوی سمت چپ ظاهر می شود.

۹٫ برای تغییر بلوک ها / اشکال رنگی ، همانند بالا. شکل را انتخاب کنید و مربع رنگی در منوی بالا ظاهر می شود. روی مربع کلیک کنید و نمونه های رنگی در منوی سمت چپ ظاهر می شوند.

۱۰٫ برای صادرات: روی بارگیری و ذخیره به عنوان png کلیک کنید .

۱۱٫ اگر می خواهید فقط یک الگوی ۵ ذخیره کنید ، با کلیک روی مربع سمت راست ، صفحات را انتخاب کرده و الگوی مربوطه را انتخاب کنید و سپس انجام شد .

۱۲٫ برای تقسیم تصویر خود برای چرخ فلک: به https://pinetools.com/split-image بروید و پنجره فوق را مشاهده خواهید کرد ، سپس گزینه File را انتخاب کنید.

۱۳٫ فایلی را که از Canva بارگیری کرده اید انتخاب کنید

۱۴٫ پس از وارد شدن پرونده ، تقسیم افقی ، خروجی به عنوان JPG یا PNG (اولویت شخصی) و تقسیم بر تعداد بلوک (عرض برابر) را انتخاب کنید و ۴ را در مقدار بلوک قرار دهید ، سپس تقسیم تصویر را انتخاب کنید.

۱۵٫ این همان چیزی است که شما بعد از کلیک روی تقسیم تصویر مشاهده خواهید کرد ، و در زیر بخشهای بارگیری (تصاویر) چهار قطعه چرخ فلک اینستاگرام شما به اندازه تقسیم شده است. برای بارگیری مجدد روی دستگاه خود بر روی هر دکمه سطر ۱ ، ستون ۱ ، سطر ۲ ستون ۱… و غیره کلیک کنید.

۱۶٫ و اکنون چهار تصویر جداگانه خود را برای بارگذاری در instagram با استفاده از بارگذاری چند تصویر دارید. فقط مطمئن شوید که به ترتیب مناسب انتخاب کرده اید ، در غیر این صورت چرخ فلک شما از الگو خارج از سفارش ارسال می شود!

چگونه می توان پست های چرخ فلک اینستاگرام را با Hootsuite برنامه ریزی کرد

۱٫ به برنامه ریز بروید و برای راه اندازی نوشتن روی New Post ضربه بزنید

۲٫ حساب اینستاگرام را که می خواهید در آن منتشر کنید انتخاب کنید

۳٫ عنوان خود را در جعبه متن قرار دهید

۴- به Media بروید و برای بارگذاری روی Select files ضربه بزنید تمام تصاویری را که می خواهید در چرخ و فلک خود قرار دهید انتخاب کنید. همه تصاویر انتخاب شده باید در رسانه ظاهر شوند .

۵- اگر دستگاه تلفن همراه خود را به داشبورد Hootsuite خود متصل نکرده اید ، پنجره ای ظاهر می شود که می گوید: انتشار از طریق اعلان تلفن همراه و مراحل لازم برای اتصال را به شما ارائه می دهد.

۶٫ هر دستورالعمل لازم را در بخش یادداشت ها برای ناشر وارد کنید .

۷٫ یک تاریخ و زمان برای زمان بندی پست خود انتخاب کنید.

۸٫ روی Schedule ضربه بزنید زمانی که این برنامه را برای برنامه ریزی خود ارسال کرده اید ، در برنامه ریز شما نشان داده می شود.

۹٫ در تاریخ و زمان برنامه ریزی شده ، یک اعلان تلفن همراه دریافت خواهید کرد که پست شما آماده انتشار است.

۱۰٫ روی اعلان ضربه بزنید ، که مرکز اطلاع رسانی شما را در برنامه Hootsuite باز می کند.

۱۱٫ روی اعلان بالای لیست ضربه بزنید ، سپس روی Open در Instagram ضربه بزنید .

۱۲٫ زیرنویس شما به طور خودکار در کلیپ بورد شما کپی می شود.

۱۳٫ روی دکمه + ضربه بزنید و تصاویر صحیح را انتخاب کنید (عکسهایی که در Hootsuite انتخاب کرده اید باید به صورت خودکار به عنوان اولین تصاویر در گالری شما بارگیری شوند).

 

 

برای خرید فالوور کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست