خرید فالوور

خرید فالوور اینستاگرام چقدر تاثیر دارد!؟

همه ما می دانیم که شما می توانید بسیاری از موارد را در اینستاگرام جعلی کنید – تعطیلات ، حلقه ، معامله تجاری ، شخصیت – بنابراین چرا تعداد دنبال کنندگان خود را جعل نکنید؟

همه شوخی به کنار ، می فهمیم که چرا وسوسه انگیز است. شاید شما یک حساب اینستاگرام مارک دار را از ابتدا شروع کرده اید و می خواهید اولین برداشت بهتری ایجاد کنید. یا شاید می خواهید از مهارت های خود در اینستاگرام استفاده کنید و برخی از ۵٫۸ میلیارد دلار مارک هایی را که برای تأثیرگذاران IG در سال ۲۰۲۱ خرج می کنند ، بدست آورید.

از طرف دیگر ، شاید شما در حال خواندن این مقاله هستید زیرا طرف برند هستید و می خواهید بدانید که چگونه نفوذی باعث ایجاد مخاطبان ارزشمندی از افراد واقعی شده است که واقعاً از آنها مراقبت می کنند – و بودجه خود را بدون هیچ گونه بازگشت سرمایه (بازگشت سرمایه) دریافت کنید.

س isال این است: آیا خرید فالوور اینستاگرام واقعاً شروع به راهبرد اینستاگرام خود می کند؟ و آیا کاملاً بی ضرر است؟ وقتی این کار را انجام می دهید چه خطراتی را انجام می دهید (علاوه بر وجدان پاک)؟

برای اینکه یک مطالعه معتبر در مورد پیروان جعلی اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ بدست آوریم ، تصمیم گرفتیم آزمایشی انجام دهیم. ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است که ما کارت اعتباری را شلاق زدیم و بهترین فالوورهای اینستاگرام را که پول می تواند بخرد ، خریداری کردیم.

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

ابتدا ، بیایید نگاهی گام به گام به نحوه خرید فالوورهای اینستاگرام بیندازیم. (پس از آن ، ما به شما نشان خواهیم داد که چرا اتلاف وقت بوده است)

مراقب کلاهبرداری فیشینگ باشید

در حالی که اینستاگرام همچنان با ربات ها ، حساب های زباله و عملیات شبانه روزی تأمین کننده آنها روبرو می شود ، در سه سال گذشته بسیاری از تأمین کنندگان جعلی فالوور اینستاگرام از فعالیت خارج شده اند.

امروزه یافتن یک ارائه دهنده معتبر فالوور جعلی اینستاگرام مانند یافتن یک فروشنده معتبر اعضای بدن انسان است. این یک بازار سیاه است. برای یافتن فروشنده ای که الف) سرقت پول شما یا ب) سرقت هویت شما را انجام ندهد ، به برخی تحقیقات نیاز دارد. (خوب ، من در مورد مورد دوم حدس می زنم ، اما این یک حدس تحصیل کرده است .)

برای این آزمایش ، تصمیم گرفتم با Famoid بروم. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر فروشندگانی که من در نظر گرفتم ، به مطالعه ادامه دهید)

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید به صورت عمده خرید کنید یا روزانه یک فالوئر داشته باشید.

به نظر می رسد که هر یک از گزینه ها جعلی به نظر می رسد ، اما فروشندگان این گزینه را پیشنهاد می کنند – یعنی هزار فالوور همزمان ، یا ۲۰۰ نفر در روز – تا این توهم را افزایش دهند که هیچ کس (از جمله اینستاگرام) نمی تواند بگوید که شما فالوورهای خود را خریداری کرده اید. مطمئناً ، هر کسی که نگاه کند می تواند در یک لحظه بگوید ، اما بعداً در مورد آن اطلاعات بیشتری می دهم.

به چند دلیل (از جمله این که هفته گذشته این مقاله به چاپ رسیده بود) تصمیم گرفتم همه موارد را یک باره بخرم. Famoid 1000 دنبال کننده خود را به قیمت ۱۵٫۹۵ دلار به فروش می رساند. (با چه ارزی؟ نمی گوید! حدس می زنم در صورتحساب کارت اعتباری من تعجب آور باشد!)

تصمیم بگیرید اگر می خواهید برخی از پسندیدن ها و نظرات را بخرید.

البته یک افزایش قیمت وجود دارد. با ۹٫۷۱ دلار اضافی دلار اسرارآمیز ، تصمیم گرفتم برای ۵ پست اخیر خودم ۱۰۰۰ لایک داشته باشم.

باز هم ، این نظریه است که خرید نامزدی باعث می شود جعلی بودن پیروان شما کمتر مشهود باشد. اما ، همانطور که بعدا خواهید دید: چنین نخواهد شد. دقیقاً مانند زمانی که سعی کردم جیمجام خود را به عنوان ورزش مجلل در Zoom بگذرانم ، هیچ راهی برای پنهان کردن این انتخاب حداکثر تنبلی که من انجام داده ام وجود ندارد.

اطلاعات اینستاگرام و اطلاعات کارت اعتباری خود را تحویل دهید.

اکنون ، به خدمات خود بگویید که ربات های خود را از کجا ارسال کنند. بدون رمز عبور لازم است مطمئناً ممکن است ارائه اطلاعات کارت اعتباری خود به یک شرکت شماره گذاری تصادفی یا آدرس جیمیل گیج کننده باشد و این به دلیل مبهم بودن آن است . من این کار را برای علم انجام دادم ، اما مطمئناً توصیه نمی کنم این کار را انجام دهید.

تماشا کنید که پیروان جعلی چگونه وارد بازی می شوند.

من ساعت ۳ بعدازظهر آن دکمه پرداخت را شکستم و فاموید به من قول ۶ روز زمان برگشت داد ، اما در عرض نیم ساعت پیروانم شروع به نشان دادن کردند. در یک ساعت ۳۹ دنبال کننده داشتم. تا ساعت ۹ صبح روز بعد ، طبق قول من ، ۹۸۷ پیرو داشتم. (البته پنج روز بعد این تعداد به ۹۳۳ نفر کاهش یافت ، اما من از کی شکایت می کنم؟)

در همین حین ، نمایش لایک های پرداخت شده من مدتی طولانی تر طول کشید ، اما صبح روز بعد دقیقاً ۲۳۰ لایک در هر ۵ پست مشخص شده داشتم. (و ۰ پسندیدن در بقیه پست های من: کاملاً طبیعی!)

در پایان: آنچه را که برای آن پرداخت کردم دریافت کردم. افزایشی در معیارهای بیهودگی من که آزمایش بوگیری هیچ کودک نه ساله را قبول نمی کند. بعلاوه ، این پیروان ظرفیت کاملاً صفر برای مراقبت از محتوای من ، دنبال کردن پیوندهای من ، یا خرید چیزهایی دارند.

فالوورهای اینستاگرام را از کجا بخریم

اگر شما هم می خواهید شرم حرفه ای و شخصی و احتمالاً سرقت هویت را تجربه کنید ، باید کجا بروید؟

پاسخ این س forال به دلایل واضحی تغییر می کند: اینستاگرام دوست دارد کاربران واقعی خود را راضی نگه دارد ، بنابراین وقت و تلاش خود را صرف خلاص شدن از شر جعل می کند. خوشبختانه ، من برای کسانی که – با وجود همه خسته کننده های من – هنوز در مورد این شبکه تاریک قاچاق ربات کنجکاو هستم ، تلاش کردم.

  • GetInsta : با توجه به بازاریابی خاص خود ، GetInsta “از هر نظر بسیار خوب است.” با این حال ، این سایت مرا به دو دلیل بیرون کشید. اول ، دکمه “نسخه آزمایشی رایگان” یک دکمه ساختگی است که کار نمی کند: حتی اگر در یک حساب کاربری ثبت نام کنید ، در واقع پرداخت تنها گزینه است. و دوم ، فرم PayPal ادعا کرد که “قالب ایمیل اشتباه است” و من را وادار کرد که اطلاعات کارت اعتباری خود را مستقیماً در فرم متنی در وب سایت آنها وارد کنم . خواننده ، من این کار را نکردم.
    • غذای آماده: ممکن است کارساز باشد ، اما برای راحتی بیش از حد کلاهبردار به نظر می رسد.
  • Stormlikes : آخرین باری که Hootsuite این آزمایش را انجام داد ، در اکتبر ۲۰۱۹ ، Stormlikes یکی از خدماتی بود که من استفاده کردم. افسوس که آنها اکنون فقط لایک های “انحصاری و واقعی” می فروشند و نه دنبال کننده.
    • غذای آماده: دیگر دنبال کننده نمی فروشد. (“منحصر به فرد مانند” چیست؟)
  • Stormslike : “همه خدمات عالی کار می کنند!” مانند Stormslike ، از جمله تهیه فالوئرهای واقعی و با کیفیت بالا در اینستاگرام. در حالی که من امسال هیچ فالوئری از Stormslike نخریدم ، اما اگر این سایت با Stormlikes حدود سال ۲۰۱۹ اشتراکاتی داشته باشد ، پیروان نه واقعی هستند و نه با کیفیت هستند.
    • غذای آماده: به نظر می رسد ممکن است کارساز باشد ، گرچه من آن را امتحان نکردم. قیمت در ۱۰۰۰ دنبال کننده جعلی با قیمت ۱۶٫۴۹ دلار استاندارد است.

 

 

 

برا خرید فالوور کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست